Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise aeg

Kohaletoimetamise aeg kooskõlastatakse Kullerteenuse esindajaga, kes võtab teiega kindlasti ühendust kohe peale teie tellimuse esitamist.

Tähelepanu! Valesti märgitud telefoninumber, ebatäpne või puudulik aadress võivad põhjustada kohaletoimetamise viibimise! Palun kontrollige hoolikalt tellimuse vormistamisel oma andmeid.

Kohaletoimetamist teostatakse esmaspäevast reedeni kella 10.00-st kuni kella 20.00-ni, laupäeval kella 10.00-st kuni kella 15.00-ni, pühapäeval kohalevedu ei toimu.

Kohaletoimetamise aeg sõltub tellimuse esitamise ajast ning kauba olemasolust laos. Te võite märkida ka mingi teise sobiva kättesaamise aja ning ost toimetatakse teieni just siis. Muu, sh linnast väljapoole, kohaletoimetamise aja määramine toimub kliendiga kooskõlastatult.

Kättetoimetamiskoht

Kättetoimetamine toimub aadressil, mis on märgitud tellimuse vormistamisel.

Kui kaup tuleb toimetada teisele aadressile, teatage sellest Kullerteenuse esindajale, kes võtab teiega ühendust vahetult peale tellimuse vormistamist.

Tähelepanu! Palume teil meeles pidada, et kõik soetatava toote tehnilised parameetrid ja kasutusomadused peaksite te täpsustama meie müügiesindajalt enne toote ostmist. Kullerteenuse töötajate kohustuste hulka ei kuulu toote kasutusomaduste osas  konsulteerimine ja kommenteerimine. Tellimuse kohaletoimetamisel kontrollige toote mudelite ning arvu ja osade vastavust tellitule, samuti veenduge mehaaniliste kahjustuste ja defektide puudumises. Hiljem esitatud mehaanilisi kahjustusi puudutavaid pretensioone ei arvestata.

Küsimuste, soovide ja pretensioonide korral võtke meiega ühendust, kasutades järgmisi sideandmeid:

  • Tihase 34 Tallinn, Estonia
  • ‎‎+372 5819 2305
  • estdoorsinfo@gmail.com